.

Ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine te vecuar , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

165,000 € Marina74293 SHITET PENTHOUSE 2+1+2 BULEVARDI VLORE-SKELE ! Vlorë, Albania 211 m 2. 6.

MerrJep Njoftime – Vendi më i madh për tregti në Shqipëri! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera.

.

12 13 173 Per Shitje. Ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine te vecuar , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481.

00 and 16.

2 2 108 Per Qira. . com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e.

1 1 32 Per Qira. Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.

.

.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe ka orientim nga Perendimi. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit.

al Top Marketing Channels. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vlore ,kategori Banesa ,ose vendndodhje,MerrJep.

gjejprona.
Përpjekja jonë është të sjellim lajme, analiza dhe komente, në shërbim të interesit publik.

Ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine te vecuar , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

. . Makina ne shitje (2683) Pjese kembimi per makina (1533) Makina me qera (1384) Bicikleta (269) Me te kerkuara.

Nga njerez qe duan te shesin!. Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni. It is required to be able to do both shifts 09. Gjeni skuterë të ri apo të përdorur në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të skuterave të ri dhe të përdorur në MerrJep. Located in southwestern Albania, Vlorë sprawls on the Bay of Vlorë and is surrounded by the foothills of the Ceraunian Mountains along the Albanian Adriatic and Ionian Sea Coasts. 12 13 173 Per Shitje.

Kërkoni shpallje për kuzhina të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të kuzhinave klasike, kuzhinave prej druri, kuzhinave të thjeshta dhe modele tjera në mesin e 4.

com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe. com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc.

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.

English; Albanian; Italian; Kerko FILTRO - Kerkim i avancuar.

Zgjidhni motorra nga markat më të njohura.

.

Ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine te vecuar , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.